درباره ما

شرکت خدمات حفاری فیدار اسپیدکو

تاریخچه و درباره ما

_

شرکت خدمات حفاری فیدار اسپیدکو (FSC) با شعار حقوق و اخلاق حرفه ای اعتبار کار ماست و با هدف ارائه خدمات حفاری در حوزه صنایع بالادستی نفت و گاز و پتروشیمی و پالایشگاه وبا اتکا بر تجربه 40 ساله مدیران خود و شناخت تجهیزات ایجاد شده است.

این مجموعه به صورت هلدینگ در زمینه های مختلف مانند خدمات حفاری،تعمیرات،تولید قطعات نشت بندوبازرگانی
فعالیت خود را شروع نموده است.
·انجام خدمات سیمانکاری و چاه پیمایی و شیرهای فوران گیر
·تعمیرات و ماشین کاری رزوه لوله های جداری ،میانی و حفاری
·انجام عملیات سند بلاست و رنگ آمیزی
·تولید کلیه نشت بندهای دروت چاهی و سرچاهی با مواد اروپایی
·تامین و تجهیز کالاهای مورد نیاز نفت و حفاری

این شرکت با ایجاد تفاهم نامه با شرکت های EXON FARAZ PARSIAN (مصری) , NEPTA WELL SERVICE , ALTEA (فرانسه) , EXALO (لهستان) , H H ( چین ) بعنوان یک گروه توانمند توانسته پروژه های کلان پالایشگاهی , نیروگاهی, پتروشیمی و تجهیزات حفاری دریا وخشکی را پشتیبانی نموده و توانسته نیاز صنایع و کارفرمایان محترم را برطرف سازد.

استراتژی این شرکت مشارکت و همکاری سازنده و موثر با فعالان بازارهای داخلی و بین المللی انرژی به منظور حداکثر سازی سود با رویکرد مشارکت جویی یا شراکت پذیری می باشد.

چشم انداز شرکت فیدار اسپیدکو قرارگرفتن درفهرست شرکتهای برتر بین المللی انرژی ظرف 10 سال آینده از طریق هم افزایی با شرکتهای فعال ایرانی و بین امللی است.
همچنین ماموریت ما ایجاد یک شرکت توانمند بین المللی در حوزه های نفت و گاز و پتروشیمی و تولید انرژی میباشد.

استراتژی
این مجموعه مشارکت و همکاری سازنده و موثر با فعالان بازارهای داخلی و بین المللی انرژی بمنظور حداکثر سازی سود با رویکرد مشارکت جویی یا شراکت پذیری می باشد.
چشم انداز
فیدار اسپیدکو قرارگرفتن درفهرست شرکتهای برتر بین المللی انرژی ظرف 01سال آینده از طریق هم افزایی با شرکتهای فعال ایرانی و بین امللی است.
ماموریت
ایجاد یک شرکت توانمند بین المللی در حوزه های نفت و گاز و پتروشیمی و تولید انرژی میباشد.

پرسنل شرکت

پرسنل مجرب شرکت خدمات حفاری فیدار اسپیدکو

_

شرکت خدمات حفاری فیدار اسپیدکو همچنان با همکاری پرسنل مجرب و توانمند قادر به انجام تمام پروژه‌های داخلی و بین المللی می‌باشد و همچنان میکوشد در لیست بهترین شرکتهای ارائه خدمات حفاری در حوزه صنایع بالادستی نفت و گاز و پتروشیمی و پالایشگاه باشد.